یادآوری چند نکته به دانش پژوهان کلاسهای اینجانب

شنبه 21 فروردین 1389

یادآوری چند نکته به دانش پژوهان کلاسهای اینجانب ( متره و برآورد و نرم افزارهای تدبیر ٬ تکسا ٬ مبنا و ... )  در ادامه مطلب


یکی از نکاتی که دانش پژوهان محترم در کلاسهای اینجانب باید مد نظر قرار دهند این است که هرچند بنده سعی نموده ام نکات اجرایی و کاربردی زیادی را در دروس و دوره های آموزشی  بگنجانم ولی در کنار آن سعی شده خود دانش پژوه نیز توانایی های جانبی خود در این ارتباط را تقویت و افزایش دهد.

بطور نمونه در کلاسهای تدبیر ، تکسا یا مبنا   دوستان باید به روش کار با نرم افزار آفیس و حداقل اکسل وقوف نسبی داشته و آن را تقویت نمایند هرچند همانگونه که گفتم تا حدودی این ریزه کاری ها را بنده در لابلای تدریس هایم گنجانده و آموزش می دهم .

نکته دیگر که در کلاسهای تدریس نیز به آن اشاره دارم استفاده از ترکیب اطلاعات و آموزش هایی است که به دانش پژوهان محترم داده می شود و  استفاده از خلاقیت های فردی در به کارگیری این آموزش ها و اطلاعات است .

بطور نمونه شما با استفاده از بخش های مختلف  تکسا 001 ( صورت وضعیت ) مانند منابع پروژه و آنالیز می توانید تا حدودی کاربرد تکسا 002 ( پیشنهاد قیمت و آنالیز قیمت ) را برای خود ایجاد کنید و این بسته به خلاقیت شما در استفاده ازآموزش هایی است که در این کلاس ها فرا می گیرید .

امیدوارم بتوانم در تقویت این خلاقیت ها به شما کمک کنم.

 

موفق باشید.

.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد