X
تبلیغات
رایتل

آموزش تعدیل- تعدیل کارکرد در دوره های فاقد شاخص دوره

یکشنبه 30 خرداد 1389

دوستی ضمن ارسال ایمیل و ابراز لطف فراوان به بنده، سوال فرموده اند :

وقتی شاخص های تعدیل سه ماهه یا سه ماهه هایی هنوز اعلام نشده ایا می توان از آخرین شاخص های اعلام شده جهت تهیه تعدیل کارکرد های آن سه ماهه ها استفاده نمود؟


پاسخ : بلی ، ولی باید پرسید بر چه اساسی ؟


- همانطور که در در تبصره ب ماده 37 شرایط عمومی پیمان ( بخشنامه شماره 43-54-1088-102 مورخ 3-3-87) آمده است :

ب)درپیمانهایی که مشمول تعدیل آحادبهاهستند،پس ازتاییدهرصورت وضعیت موقت ازسوی کارفرما،پیمانکار صورت وضعیت تعدیل آحادبهای آن صورت وضعیت رابراساس آخرین شاخصهای اعلام شده محاسبه می نمایدوبه منظوربررسی و پرداخت به نحوی که دربند"الف"تعیین شده است،برای مهندس مشاورارسال می کند.


و در بند 9-2 بخشنامه شماره 173073-101 مورخ  82/09/15 نیز آمده است :


9-2  اعلام شاخص های قطعی دوره انجام کار، تعدیل صورت وضعیت ها با استفاده از آخرین شاخص های ابلاغ شده مربوط (موقت یا قطعی) ، محاسبه و به صورت علی الحساب پرداخت می شود. با اعلام شاخص های قطعی دوره انجام کار، تعدیل طبق این دستور العمل محاسبه و مبالغ آن به صورت قطعی به حساب پیمانکار منظور میگردد.


موفق باشید.


 ریز بین باشید اما کلان نگر عمل کنید

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد